Praca - Doradca ds. Klientów Kluczowych

Lokalizacja: Katowice
Wygasa: 2018-01-19
Praca

Doradca ds. Klientów Kluczowych

Zakres zadań:

  • Sprzedaż usług biznesowych dedykowanych Klientom z sektora największych firm
  • Przeprowadzanie negocjacji i spotkań biznesowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwo i wsparcie Klientów Kluczowych w korzystaniu z oferowanych usług

Oczekiwana wobec kandydatek/kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Nastawienie na budowanie relacji z Klientem
  • Proaktywna postawa i umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom Klienta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie prężnie rozwijającej zasięg świadczonych usług
  • Rozpoznawalną i cenioną markę naszych usług;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa + nieograniczone premie za wyniki sprzedażowe)
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet szkoleń rozwojowych
  • Możliwość rozwoju w zakresie negocjacji z Klientami Kluczowymi firmy
  • Atmosferę pracy sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej
  • Elastyczną formę pracy

Swój dotychczasowy sukces zawdzięczamy naszemu zespołowi. To dzięki zaangażowaniu i wynikom osiąganym przez naszych Doradców stale się rozwijamy i jesteśmy liczącym się partnerem z segmentu dużych firm.