Praca - Pracownik produkcji / robót wykończeniowych

Branża: Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Pracownik produkcji / robót wykończeniowych

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w UNIHOUSE, Oddziale UNIBEP S.A.

w Bielsku Podlaskim, zajmującym się produkcją domów modułowych, na stanowiska:

SZPACHLARZ-MALARZ

CIEŚLA-STOLARZ

TAPECIARZ

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • mile widziana umiejętność wykonywania innych prac wykończeniowych (zabudowa GK, układanie paneli podłogowych, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, „biały montaż”, itp.)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. dofinansowanie studiów inżynierskich i możliwość awansu na stanowisko inżyniera produkcji)
  • Możliwość wyjazdu na budowy zagraniczne
  • W razie potrzeby - transport firmowy z Hajnówki