Praca - KONSTRUKTOR / ASYSTENT KONSTRUKTORA

Branża: Administracja biurowa, Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Białystok
Wygasa: 2017-06-29
Praca

KONSTRUKTOR / ASYSTENT KONSTRUKTORA

Opis stanowiska

Praca w systemie dwuzmianowym

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie rysunków warsztatowych / detali konstrukcyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo, KBI, itp.)
  • Bardzo dobrej znajomości AutoCAD
  • Mile widziana znajomość hsbCAD
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego technicznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji