Praca - Sprzedawca w sklepie medycznym

Branża: Sprzedaż, Obsługa Klienta / Call Center, Handel i Usługi, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Sprzedawca w sklepie medycznym

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • doradztwo medyczne,
  • sprzedaż materiałów medycznych i wyrobów refundowanych,
  • wystawianie dokumentów handlowych.

Profil pracownika:

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność, odpowiedzialność

Oferta:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizje od sprzedaży
  • szkolenia