Praca - Przedstawiciel Medyczny

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Administracja biurowa, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Przedstawiciel Medyczny

Zakres obowiązków:

  • promowanie produktów i usług medycznych oraz osiągane założonego planu sprzedaży w tym zakresi
  • budowanie długofalowej współpracy z personelem medycznym i administracją      szpitali
  • reprezentowanie firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek
  • praca nad ofertą przetargową
  • raportowanie wyników pracy
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka obcego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • miejsce zamieszkania: Rzeszów lub okolice

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie sprzedażowe w branży medycznej i znajomość rynku szpitalnego
  • znajomość  zagadnień prawa zamówień publicznych i procedur przetargowych

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO w Polsce i na świecie
Wyślij zgłoszenie