Praktyka/Staż - Praktyka w obszarze marketingu

Branża: Marketing / Reklama / PR, Administracja biurowa, Human Resources, Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Toruń
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Praktyka w obszarze marketingu

Zakres obowiązków:

  • pomoc w organizacji wydarzeń dla klientów – szkoleń, warsztatów, konferencji międzynarodowych
  • tworzenie i obsługa baz danych
  • przygotowywanie pism i komunikatów na strony internetowe
  • kontakt z klientami odnośnie udziału w planowanych wydarzeniach

Profil pracownika:

  • status studenta IV lub V roku
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • posiadanie umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych
  • zainteresowanie obszarem PR

Oferta:

  • 4 tygodniowa bezpłatna praktyka studencka
  • możliwość zdobycia ciekawego, profesjonalnego doświadczenia
  • mozliwość kontynuacji współpracy w opraciu o umowę zlecenie