Praktyka/Staż - Praktyka w obszarze HR

Branża: Administracja biurowa, Human Resources, Doradztwo personalne, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Toruń
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Praktyka w obszarze HR

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w procesach rekrutacji (analiza dokumentów aplikacyjnych, udziałw  rozmowach kwalifikacyjnych)
  • udział w bieżących projektach personalnych
  • uzupełnianie baz danych i archiwizacja dokumentów

Profil pracownika:

  • posiadania statusu studenta III roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich (mile widziana specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego (min. poziom B1)
  • zainteresowania rozwojem w obszarze ZZL

Oferta:

  • 4 tygodniowa praktyka
  • udział w ciekawych projektach
  • zdobycie profesjonalnego doświadczenia
  • możliwość kontynuacji współpracy w opraciu o umowę zlecenie