Praca - Pracownik Pralni

Branża: Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Praca Fizyczna
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Pracownik Pralni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prawidłowy przebieg procesu pralniczego. Zadania obejmują m.in. przyjęcie bielizny brudnej, sterowanie pracą maszyn piorących, suszących i prasujących, monitorowanie prawidłowości oraz kontrolę jakości procesu.

Profil pracownika:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów pralniczych.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dwuzmianowy system czasu pracy,
  • świadczenia socjalne
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawa i odpowiedzialna praca w nowoczesnej pralni,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Wyślij zgłoszenie