Praktyka/Staż - Staż w dziale reklamacji

Branża: Administracja biurowa
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Staż w dziale reklamacji

Jeśli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)?
  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym?
  • Posiadasz umiejętności swobodnego pisania tekstów? Mile widziane wykształcenie o kierunku polonistycznym, humanistycznym.
  • Pakiet MS Office znasz bardzo dobrze?
  • Potrafisz odpowiednio zorganizować sobie pracę oraz pracować w zespole?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za udzielane odpowiedzi na reklamacje zgodnie ze standardami firmy TUI
  • Skrupulatne prowadzenie akt reklamacyjnych zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej
  • Aktywny udział w różnego rodzaju projektach prowadzonych w Grupie TUI
  • Kontakty z podwykonawcami (agencje, hotele)

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia
  • pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić! 🙂