Praktyka/Staż - Staż w Dziale Operacyjnym

Branża: Administracja biurowa, Nowe technologie / IT, Kontrola Jakości, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-02-09
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Staż w Dziale Operacyjnym

Jeśli:

  • Jesteś dyspozycyjny co najmniej 30 godzin w tygodniu,
  • Jesteś osobą bardzo dokładną i skrupulatną
  • Chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie w pracy w branży turystycznej pracując w Dziale Operacyjnym TUI Poland
  • Znasz język angielski bądź niemiecki w stopniu podstawowym

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

  • Wspieranie Działu Operacyjnego w zadaniach administracyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i reklamacji Klientów
  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w systemach informatycznych
  • Sprawowanie kontroli nad i dokonywanie zamówień
  • Sprawowanie kontroli nad dostępnością artykułów biurowych i ich zamawianie w razie stwierdzenia braków

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia
  • pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić! 🙂