Praca - P.O. Kierownik Biura

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Obsługa Klienta / Call Center, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-01-02
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wygasa: 2017-06-29
Praca

P.O. Kierownik Biura

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług turystycznych i w zarządzaniu zespołem (mile widziane)?
  • Znasz techniki sprzedaży i potrafisz je skutecznie wykorzystać?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pracę z ludźmi?
  • Potrafisz budować trwałe relacje z Klientem?
  • Motywują Cię dodatki wypracowane przez efektywną sprzedaż?
  • Masz mnóstwo pomysłów na rozwój biura?
  • Potrafisz zarządzać budżetem i dbać o komunikację oraz dobre stosunki w zespole?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

Jako P.O. Kierownik Biura będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta, zarządzanie zespołem pracowników i rozwój biura w naszym punkcie TUI Centrum Podróży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych
  • pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi
  • pracę w biurach podróży zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • liczne wyjazdy typu study tour oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie