Praca - Księgowa / Księgowy

Branża: Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż, Administracja biurowa
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Księgowa / Księgowy

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne?
  • Masz minimum roczne doświadczenie w dziale księgowości?
  • Znasz ustawę o rachunkowości oraz jeśli posiadasz co najmniej podstawową znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki VAT?
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) ?
  • Znasz dobrze język angielski?
  • Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy?
  • Cechuje cię rzetelność, dokładność i terminowość
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole?
  • Jesteś chętna/y do nauki i rozwoju?

Jeśli odpowiedziałeś/łaś twierdząco na pytania to szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie kosztów związanych z delegacjami i pracowniczymi kartami kredytowymi
  • Sprawdzanie poprawności wystawionych faktur sprzedaży
  • Monitoring i windykacja należności
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Kalkulacja i księgowanie rezerw
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Przygotowywanie płatności
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współudział w prowadzeniu pełnej księgowości spółki
  • Współudział w przygotowywaniu procedur księgowych
  • Współudział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracęw stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • Pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić!:)