Praca - Test Engineer

Branża: Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze, Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-01-02
Lokalizacja: Wrocław
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Test Engineer

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne [lub ostatni rok studiów],
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej pracy z dokumentacją,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji testowej,
  • doświadczenie w pracy ze sprzętem testowym,
  • znajomość metodyk prowadzenia testów, zasad testowania, procedur testowych, typów testów (będzie dodatkowym atutem),
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów integracyjnych,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z programistami i użytkownikami oprogramowania,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dociekliwość, spostrzegawczość, rzetelność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w formie umowy o pracę

Obowiązki:

  • opracowanie dokumentacji testowej,
  • przygotowanie danych testowych,
  • realizacja testów,
  • analiza, archiwizacja wyników,
  • dokumentowanie testów,
  • zgłaszanie oraz monitorowanie błędów,
  • współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania znalezionych problemów,
  • zapewnienie ciągłości działania systemów produkcyjnych,
  • sprawowanie opieki nad infrastrukturą.