Praca - Specjalista devops

Lokalizacja: Łódź
Wygasa:

Specjalista devops

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania w języku Java
  • utrzymywanie ciągłości pracy systemów i aplikacji biznesowych- instalacja/konfiguracja
  • deployment środowisk – tworzenie rozwiązań CI oraz automatyzacja procesów administrowanie repozytoriami kodu i narzędziami zarządzania pracą zespołów programistów i projektantów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka Java SE
  • podstawowa znajomość obsługi baz danych oraz pisania zapytań znajomość systemów kontroli wersji (SVN lub GIT)
  • znajomości języka angielskiego (czytanie oraz pisanie dokumentacji, komunikacja z klientem)
  • znajomość zagadnień administracyjnych na systemach Windows oraz Linux
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość Git/SVN znajomość zagadnień rozwiązań Cloud
  • praktyczna znajomość platform AWS lub Azure znajomość pojęcia Continuous Integration oraz narzędzi znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego