Praca - Specjalista ds. reklamy internetowej

Branża: Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Usługi Prawnicze, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. reklamy internetowej

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. reklamy internetowej
Nr ref: SEM/03/17
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie działań z zakresu SEM i reklamy w mediach społecznościowych (np. Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram).
  • Analiza statystyk i optymalizacja działań.
  • Przygotowanie raportów z prowadzonych akcji.
  • Utrzymanie i rozwój relacji z istniejącymi klientami firmy.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie prowadzenia spójnych działań marketingowych.
  • Współudział w tworzeniu strategii firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w planowaniu i optymalizacji kampanii SEM i Facebook Ads.
  • Dobrej znajomości narzędzia Google Analytics.
  • Bardzo dobrej znajomości Google Adwords.
  • Umiejętność oceny efektywności kampanii na podstawie danych w Analytics.
  • Swobodne poruszanie się w środowisku nowych technologii.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.