Praca - Specjalista ds. analityki internetowej

Branża: Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. analityki internetowej

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. analityki internetowej
Nr ref: AI/KRK/2017
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • przeprowadzanie analiz procesów marketingowych przy użyciu analityki internetowej,
  • analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań,
  • generowanie pomysłów pod kątem optymalizacji konwersji,
  • przygotowywanie ofert i przeprowadzanie audytów,
  • opracowywanie makiet serwisów na podstawie rekomendacji,
  • budowanie strategii w oparciu o narzędzia analityczne oraz Marketing Automation.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w analityce internetowej,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics oraz innych narzędzi związanych z analityką internetową,
  • mile widziana znajomość Marketing Automation,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • umiejętność identyfikowania nieprawidłowości serwisów i określania ewentualnych przyczyn,
  • samodzielność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów w obszarze analityki internetowej,