Praca - Content designer

Branża: Media / Sztuka / Rozrywka, Doradztwo / Konsulting, Grafika / Fotografia / Sztuka, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Content designer

Nazwa stanowiska: Content designer
Nr ref: CD/03/2017
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • zarządzanie treścią na portalach marek Partnerów The Nets,
  • planowanie harmonogramów publikacji treści dla marek na kanałach owned-media i social-media (głównie na Facebooku i Instagramie),
  • planowanie komunikacji wizualnej marek,
  • redagowanie, aktualizowanie i promowanie istniejących treści,
  • współpraca z zespołem wdrożeniowym,
  • analiza statystyk i efektywności prowadzonych działań,
  • współpraca przy tworzeniu strategii firmy,
  • raportowanie wyników.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w zarządzaniu treściami za pośrednictwem CMS,
  • znajomość specyfiki publikacji contentu dla dużych marek w Internecie,
  • znajomość portali społecznościowych, przede wszystkim Facebooka i Instagrama,
  • umiejętność redagowania i korekty treści,
  • znajomość programów graficznych i podstaw fotoedycji,
  • kreatywność i pomysłowość,,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • lekkie pióro i duży zasób słownictwa,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • znajomość panujących trendów graficznych i fotograficznych,
  • mile widziane zainteresowanie branżą kulinarną.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szczegółowe wdrożenie do pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej współpracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.