Praca - ACCOUNT MANAGER

Lokalizacja: Kraków
Wygasa:

ACCOUNT MANAGER


Nazwa stanowiska: ACCOUNT MANAGER
Nr ref: AM/02/18
Miejsce pracy: Kraków

 

Lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie, więc nawiązywanie dobrych relacji przychodzi Ci z łatwością? Potrafisz myśleć o wielu sprawach jednocześnie i zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć założony cel? Wykazujesz duże zdolności organizacyjne i zaangażowanie w pracę?

Poszukujemy Zdolnych przez duże „Z” – takich jak Ty.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją digitalową, a nasze motto to „zmienianie danych w biznes”. Zajmujemy się wielopoziomową analityką, content marketingiem i technologiami marketingowymi. Co możemy Ci zaoferować?

 

Oferujemy:

 • umowę o pracę
  Chcemy zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Wiemy, że umowa o pracę jest jego podstawą.
 • benefity
  Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, oferujemy też system premiowy. Wśród innych benefitów: owocowe środy, szkolenia i wyjścia integracyjne.
 • duże projekty
  Samodzielne prowadzenie projektów dla znanych marek to niekończące się wyzwanie. Z nami nie będziesz się nudzić!
 • elastyczne godziny pracy
  Pracę zaczynamy między 8 a 10. Jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem, nie musisz zrywać się z łóżka o świcie. Działa to też w drugą stronę.
 • pracę w stabilnym zespole
  Pracują z nami ludzie z zapałem do pracy i wysokimi kompetencjami. Tworzymy zgrany zespół, który współdziała w przyjaznej atmosferze. Z nami się dogadasz!

 

Oczekujemy:

 • 2-letniego doświadczenia
  Jeśli będzie dłuższe, to się nie obrazimy. Masz na swoim koncie obsługiwanie projektów dla dużych i średnich marek? Koniecznie pochwal się tym w CV!
 • znajomości marketingu
  Content marketing, SEO, analityka i social media są pojęciami, które nie są Ci obce? Masz doświadczenie w pracy w agencji? – to Twoje atuty.
 • szybkiego działania
  Musisz mieć rękę na pulsie i bieżąco reagować na nowe sytuacje. Umiejętność pracy pod presją czasu jest kluczowa.
 • samodzielności
  Poszukujemy osób, które potrafią działać samodzielnie i odpowiedzialnie. Ważna jest też dobra organizacja własnego czasu – nie będziemy narzucać Ci stylu pracy.
 • analitycznego myślenia
  Nasz zespół zasilają ludzie, którzy rozumieją dane i są w stanie na ich podstawie wyciągać wnioski. Jeśli Ciebie też cechuje analityczne myślenie, świetnie się u nas odnajdziesz.
 • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  Będziesz pracować nie tylko z klientami, ale również ze wszystkimi działami agencji. Nawiązywanie dobrych kontaktów powinno być zatem jedną z Twoich cech charakterystycznych.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?
1. Kontaktem z kluczowymi klientami agencji: rozpoznawaniem ich potrzeb i znajdowaniem rozwiązań.
2. Koordynowaniem prac w dużych i średnich projektach.
3. Reprezentowaniem agencji na spotkaniach biznesowych.
4. Uczestniczeniem w tworzeniu strategii firmy.

 

Pamiętaj o dodaniu w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

 

Aplikuj teraz