Praca - Account Manager

Branża: Obsługa Klienta / Call Center , Doradztwo / Konsulting , Kadra Zarządzająca , Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-20
Praca

Account Manager

Nazwa stanowiska: Account Manager
Nr ref: AM/KRK/2017
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych,
  • uczestnictwo w tworzeniu strategii firmy.

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • zainteresowanie nowymi technologiami i rynkiem marketingu internetowego,
  • optymizm, otwartość na nowości, energia w działaniu i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznym zespole