Praca - Kierownik Logistyki

Branża: Transport / Logistyka, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Szczecinek
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Kierownik Logistyki

Miejsce pracy: Szczecinek, woj. zachodniopomorskie
Nr ref. ZRL/05/2017

Cele i zadania:

  • Planowanie, organizowanie, kontrolowanie realizacji zadań zespołu logistyki.
  • Zarządzanie podległym personelem (rozwój, ocena, motywacja).
  • Zwiększenie efektywności procesów magazynowania i transportu z uwzględnieniem celów kosztowych.
  • Zapewnienie optymalnego poziomu stanów magazynowych.
  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń produkcyjnych oraz zamówień zakupów w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień sprzedaży.
  • Zarządzanie standardami dostaw – nadzór w zakresie składanych zamówień zakupów.
  • Negocjacje cen zamawianych materiałów.
  • Zarządzanie budżetem logistycznym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: logistyczne, ekonomiczne, techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z logistyką, transportem, zaopatrzeniem, planowaniem produkcji.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).
  • Duże umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętności strategicznego myślenia (analiza struktur).
  • Zdolności analityczne.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
[email protected]