Praca - Junior Business Development Manager

Branża: Sprzedaż, Finanse / Ekonomia, Kadra Zarządzająca, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-01-02
Lokalizacja: Marki
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Junior Business Development Manager

Miejsce pracy: Szczecinek

Obowiązki:

  • Koordynowanie i realizowanie procesów związanych z kreowaniem marki oraz rozwojem produktów i usług oferowanych przez firmę.
  • Zdobywanie informacji rynkowych, opracowywanie strategii rozwoju produktu, weryfikowanie wyników sprzedaży firmy, modyfikowanie strategii finansowej i marketingowej firmy pod kątem bieżących zmian.
  • Wpływa na rozwój i funkcjonowanie wszystkich obszarów firmy.
  • Prowadzenie projektów rozwojowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, techniczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zorientowanie na cel.
  • Zaangażowanie.
  • Posiadanie wiedzy z zakresu zarządzania strategicznego.
  • Wysoka komunikatywność.
  • Zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji.
  • Konsekwencji i kreatywnego podejścia do realizacji postawionych celów.
  • Zarządzanie projektami
  • Egzekwowanie powierzonych do realizacji tematów.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań