Praca - Inżynier sprzedaży ds. eksportu

Branża: Sprzedaż, Inżynieria / Konstrukcje, Handel i Usługi, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Szczecinek
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Inżynier sprzedaży ds. eksportu

Miejsce pracy: Szczecinek, woj. Zachodniopomorskie
Nr ref. ZSE/04/2017

Opis stanowiska:

  • rozwijanie sprzedaży na europejskich rynkach zagranicznych, w tym przede wszystkim Niemcy,
  • pozyskiwanie nowych rynków eksportowych,
  • udział w negocjacjach i spotkaniach handlowych,
  • opracowywanie i prezentowanie ofert handlowo-technicznych,
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych),
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie z zakresu oferty produktowej.

[email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: