Praca - Subagent Tell Sp. z o.o.

Branża: Kadra Zarządzająca, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Krosno
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Subagent Tell Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej?

Poprowadź własny salon Orange.

Twoje zadania:

  • prowadzenie salonu Orange na zasadzie umowy sub-agencyjnej
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • zarządzanie gospodarką towarową

Czego od ciebie oczekujemy:

  • posiadania własnej działalności gospodarczej
  • znajomości branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży)
  • wysokiej aktywności i skuteczności w działaniu
  • zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności

Oferujemy ci:

  • atrakcyjny system prowizyjny
  • bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali.
  • działania promocyjne i marketingowe wspierające sprzedaż
  • szkolenia produktowe
  • długotrwałe relacje oraz partnerską atmosferę we współpracy z Tell