Praca - Analityk biznesowo - systemowy

Branża: Nowe technologie / IT, Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Analityk biznesowo - systemowy

TELIT Management jest jednym z liderów usług w zakresie telekomunikacji, informatyki i nowoczesnych technologii. Prowadzimy projekty doradcze, wdrożeniowe oraz utrzymaniowe w Polsce i za granicą, zarówno w obszarach infrastruktury / sieci , jak i oprogramowania . Nasi specjaliści i inżynierowie biorą udział w projektach realizowanych dla międzynarodowych Klientów korporacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Zbiór i analiza wymagań biznesowych u Klienta
  • Tworzenie konspektu rozwiązań systemowych oraz funkcjonalnych
  • Współpraca z Klientami biznesowymi oraz zespołem developerskim
  • Koordynacja procesów wdrożenia oraz wsparcie użytkownika podczas testów
  • Udział w strategicznych dla organizacji projektach

Oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku analityka systemowego/biznesowego
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Informatyka / Zarządzanie Projektami lub pokrewne
  • Samodzielności oraz kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analizy oczekiwań funkcjonalnych Klienta
  • Praktycznej znajomości języka UML
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość SQL oraz Sharepoint
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (lub innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Doświadczenie w branży bankowej

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji głównie w obszarze analizy biznesowej
  • Pracę w młodym zespole specjalistów – entuzjastów dzielenia się wiedzą
  • Umowę o pracę wraz z pełnym pakietem benefitów
  • Atrakcyjną lokalizację: w Warszawie, Gdańsku lub Krakowie