Praca - Spedytora

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Swarzędz
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego Klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, od wielu lat działającej na rynku polskim i międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytora

Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego,
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
  • Dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego,
  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności handlowe,
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz elastyczność,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w młodym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę pełną wyzwań.