Praca - Specjalista ds. utrzymania ruchu – Elektryk

Branża: Inżynieria / Konstrukcje, Usługi Prawnicze, Przemysł / Produkcja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Września
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu – Elektryk

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych
  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu (ogrzewanie, urządzenia chłodzące, kompresory)
  • Weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej i urządzeń oraz instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryka, elektronika, automatyka), lub wyższe techniczne,
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane 15kV),
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki (napędy, falowniki, sterowniki PLC),
  • Znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym .

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.