Praca - Planista Produkcji

Branża: Transport / Logistyka, Przemysł / Produkcja, Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Września
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego działania łańcucha dostaw
  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz ich monitorowanie i kontrola realizacji
  • Uzgadnianie z klientem terminów dostaw oraz organizacja wysyłki produktów
  • Analiza danych logistycznych w celu optymalizacji procesów obszaru logistyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: transport i logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemu SAP – w zakresie planowania produkcji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (wymagana znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne,
  • Wysoki poziom komunikatywności,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontakt z najnowszymi technologiami