Praca - Doradca ds. Nieruchomości

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego klienta, renomowanego biura nieruchomości, które zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz przygotowaniem ich na sprzedaż i wynajem, poszukujemy komunikatywnej i energicznej osoby na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji)
  • Kształtowanie długofalowych relacji z klientami
  • Uczestniczenie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub innej
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku nieruchomości,
  • Dodatkowym atutem będzie licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami

Oferujemy:

  • Stabilną posadę w firmie o rozpoznawanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesne biuro w centrum Poznania
  • Prace w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą i wsparcie doświadczonych doradców
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty w możliwości i prosty w obsłudze system bazy danych