Praktyka/Staż - Copywriter – praktykant

Branża: Doradztwo personalne, Human Resources, Media / Sztuka / Rozrywka
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Ruszamy z programem praktyk w copywritingu!
Studencie, postaw pierwszy krok na Twojej ścieżce zawodowej i skończ pisać do szuflady.
Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy energicznej i pomysłowej osoby na stanowisko:

Copywriter – praktykant

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Pisanie i redagowanie artykułów poradnikowych związanych z branżą HR
  • Publikacja tekstów na firmowym blogu
  • Współpraca w zakresie publikacji z innymi portalami i lokalnymi mediami

Wymagania:

  • Łatwość w pisaniu tekstów („lekkie pióro”)
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dostępność minimum 10 h tygodniowo (planowany czas praktyk: 3 miesiące)
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką i obszarem HR

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zorientowanym na dzielenie się wiedzą
  • Biuro w centrum Poznania
  • Elastyczny grafik/możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do unikalnej, międzynarodowej wiedzy z obszaru HR
  • Otwartość na kreatywność i inicjatywę własną