Praca - Automatyk Utrzymania Ruchu

Branża: Przemysł / Produkcja, Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Września
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Nadzór nad całością dokumentacji technicznej – w tym dbałość o jej aktualność
  • Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
  • Nadzór nad zapasem części zamiennych w magazynie, niezbędnych do zapewnienie ciągłości produkcji
  • Koordynacja prac naprawczych, konserwacyjnych, prewencyjnych
  • Nadzór nad właściwym zabezpieczenie powierzonych narzędzi i materiałów
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka
  • Wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zaawansowanej infrastrukturze technicznej
  • Znajomość programowania i diagnozowania błędów sterowników PLC – w szczególności sterowników Siemens
  • Uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 15 kV D + E i uprawnienia energetyczne powyżej 50 k
  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Kontakt z najnowszymi technologiami