Praca - Automatyk

Branża: Inżynieria / Konstrukcje, Usługi Prawnicze, Przemysł / Produkcja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Września
Wygasa: 2017-06-29

Nasz klient to lider branży technicznej, działający na rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Obecnie posiada zakłady produkcyjne na całym świecie. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, uznawany jest za największego europejskiego producenta komponentów metalowych. Specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych, lekkich produktów, dzięki którym pojazdy maszynowe wywierają mniej szkodliwy wpływ na środowisko.

Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
  • Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
  • Konfiguracja komponentów automatyki,
  • Nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
  • Współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe – preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
  • Znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki,
  • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
  • Podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • Mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Atrakcyjne, uzależnione od doświadczenia wynagrodzenie i dodatkowe premie,
  • Pomoc w relokacji dla osób spoza Wielkopolski,
  • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach i doszkalających kursach językowych,
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych klientów,
  • Pracę w młodym, nastawionych na dzielenie się wiedzą zespole inżynierów.