Praca - Account Manager

Branża: Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Handel i Usługi, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego Klienta, cenionej i rozpoznawalnej agencji reklamowej typu full service, poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Account Manager

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów dla klientów agencji,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Identyfikacja potrzeb, analiza, planowanie i współtworzenie rozwiązań,
  • Dbałość o najwyższą jakość, terminowość i optymalizację kosztów realizowanego projektu,
  • Bieżące raportowanie o statusie projektów,
  • Przygotowywanie kosztorysów, rozliczeń i prezentacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w agencji reklamowej,
  • Dostępność do podjęcia pracy w czerwcu br. (warunek konieczny),
  • Wiedza z zakresu rozwiązań i trendów w branży reklamowej i komunikacji marketingowej,
  • Kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia,
  • Zaangażowanie, dokładność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności komunikacyjne i analityczne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w agencji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Realizację ciekawych projektów dla znanych marek,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę pracy.