Praca - Telemarketer

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Kontrola Jakości, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Telemarketer

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Minimalne doświadczenie: 1rok

Wykształcenie minimalne: Średnie ogólnokształcące

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami (telemarketing),

- Koordynacja pracy działu handlowego.

Wymagania:

- bardzo dobra dykcja,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- podstawowa znajomość specyfiki branży informatycznej

- umiejętność łatwego i szybkiego przyswajania wiedzy,

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

- konsekwencja w działaniu,

- komunikatywność,

- wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

- znajomość Systemów Zarządzania Jakością ISO 9000,

- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy),

- pracę w dni robocze w godzinach 8:00-16:00.