Praca - Specjalista ds. sprzedaży

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Obsługa Klienta / Call Center, Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

•     doradztwo w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie, przedsiębiorstwem handlowym/produkcyjnym/usługowym,

•     realizacja polityki firmy w zakresie sprzedaży/obsługi klienta,

•     aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,

•     budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

•     przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,

•     realizacja celów sprzedażowych – ilościowych i jakościowych,

•     budowanie bazy informacji rynkowej,

•     aktywny udział w budowie wizerunku firmy, będącej jednym z liderów w zakresie sprzedaży i projektowania narzędzi informatycznych na rynku polskim,

Wymagania:

•     udokumentowane doświadczenie w sektorze B2B w zakresie oferowania: produktów inwestycyjnych lub oprogramowania,

•     ugruntowana wiedza merytoryczna (poparta rzeczywistym co najmniej 3-letnim doświadczeniem) dotycząca kontaktów z kadrą zarządzającą przedsiębiorstwami,

•     poparte sukcesami co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,

•     wykształcenie wyższe,

•     predyspozycje do pracy w sprzedaży, zdolności prezentacyjne i negocjacyjne,

•     umiejętnoś nawiązywania trwałych relacji interpersonalnych,

•     silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu,

•     przedsiębiorczość i skuteczność,

•     samodzielność oraz dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy z kilkoma klientami,

•     dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (Polska, kraje CEE),

•     prawo jazdy kat. B,

Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•     umowę o pracę zawierającą stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premię za wyniki

•     intensywny program szkoleniowy, umożliwiający osiąganie założonych wyników

•     niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)