Praca - Młodszy Programista

Branża: Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Młodszy Programista

Mlodszy Programista

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w procesie tworzenia oprogramowania w szczególności dla aplikacji internetowych..

Wymagania:

•    Znajomość podstaw tworzenia aplikacji internetowych,

•    Umiejętność rozwiązywania problemów,

•    Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

•    Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

Mile widziane:

•    Znajomość tworzenia aplikacji internetowych w środowisku ASP/ASP.NET,

•    Znajomość języka JavaScript w wykorzystaniu przy aplikacjach internetowych,

•    Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•  Odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•  Możliwość rozwijania głównego produktu firmy

•  Stabilne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy),

•  Pracę w dni robocze w godzinach 8:00-16:00,

•  Niezbędne narzędzia pracy,