Praca - Magister Farmacji

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Obsługa Klienta / Call Center, Farmaceutyka / Medycyna
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Bytom
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Magister Farmacji

Miejsce pracy: CH Agora

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • Ukończony staż
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pakiet świadczeń pracowniczych
  • Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
  • Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzedaży