Praca - Junior / Account Manager

Dodano:
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:
SUBKO & CO jest agencją marketingu digital specjalizującą się w grafice, tworzeniu stron internetowych, kampaniach marketingowych online i UX. Pomagamy naszym klientom w kreacji ich obecności cyfrowej i budowaniu dobrze prosperującej firmy w Internecie już od ponad 4 lat. Współpracujemy z dużymi firmami (takimi jak Auchan lub Generali) oraz innowacyjnymi start-upami (Senti1 lub Le Matelas Français). Świadczymy usługi w Polsce i za granicą z naszych biur w Warszawie i Paryżu, obsługując klientów w języku polskim, francuskim i angielskim.

Oferujemy interesującą pracę w dynamicznym, przedsiębiorczym otoczeniu, nastawionym na innowacje. Jesteśmy zespołem, który dąży do sukcesu z pasją i zaangażowaniem. Aktualnie poszukujemy:
JUNIOR / ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa Centrum.
  • stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach standardowych 9/10 - 17/18
  • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i kwalifikacji
  • samodzielne prowadzenie różnorodnych projektów
  • praca w zgranym i kreatywnym zespole
  • niestandardowe benefity:

Szukamy kandydatów, którzy:

  • mają wyższe wykształcenie
  • posiadają dobrą organizację pracy, są dokładni i samodzielni
  • znają język angielski na poziomie komunikatywnym
  • umieją rozwiązywać problemy oraz negocjować
  • potrafią budować dobre i długotrwałe relacje z klientami
  • są elastyczni i otwarci na zmiany

Jako dodatkowy atut:

  • doświadczenie pracy jako Account w agencji reklamowej lub marketingowej
  • znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym

Twoje zadania:

  • zarządzanie projektami pomiędzy klientami i innymi członkami zespołu (graficy, specjaliści PPC, specjaliści od video, eksperci)
  • zdobycie i utrzymanie znajomości produktów, usług, konkurencji i potrzeb marketingowych klienta
  • copywriting, kreowanie contentu (pomysły na infografiki, teksty do gazetek, scenariusze filmów)
  • tworzenie i prowadzenie kampanii na Instagramie, Facebooku i Adwords
  • google Analytics Raportowanie

Więcej o firmie znajdziesz na www.subko.co

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

 Prosimy upewnij się, że Twoje CV zawiera prawidłową klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umieszczenia mnie w bazie kandydatów dla potrzeb obecnej rekrutacji przez Subko & Co Sp. z o.o. Sp. Kap. z siedzibą w Warszawie (00-024) przy ul. Nowy Świat 41/15.”

Przysługuje Panu/ Pani prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest podmiot, na rzecz którego została wyrażona zgoda na umieszczenie danych w bazie kandydatów dla potrzeb obecnej rekrutacji.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do umieszczenia w bazie kandydatów dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.