Praca - Wolontariusz Działu Prawnego Stowarzyszenia WIOSNA

Branża: Finanse / Ekonomia, Human Resources, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-01-02
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Wolontariusz Działu Prawnego Stowarzyszenia WIOSNA

Miejsce: Kraków (lub zdalnie)

Wśród Twoich obowiązków znajdzie się m.in.:

· przygotowanie i opiniowanie umów oraz pozostałych dokumentów prawnych,

· współtworzenie i konsultowanie rozwiązań prawnych w oparciu o podejmowane transakcje i projekty,

· sporządzanie opinii prawnych wraz z analizą ryzyka,

· opracowywanie wybranych procedur oraz ich konsultowanie,

· prowadzenie szkoleń prawnych dla pracowników SW,

· reprezentacja Stowarzyszenia w kontakcie z zewnętrznymi instytucjami, m.in. z sądami.

· jesteś studentem/tką, absolwentem/tką studiów wyższych prawniczych lub doktorantem/tką i posiadasz 3-letnie doświadczenie zawodowe lub ukończyłeś/aś jedną z aplikacji prawniczych,

· Twoją mocną stroną jest dobra organizacja pracy, a pojęcie wielozadaniowości jest Ci bliskie,

· cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności i wiesz, co to terminowość,

· potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, a do tego jesteś otwarty na zmiany,

· jesteś komunikatywny, z łatwością nawiązujesz nowe znajomości, a postawa pro kliencka nie jest Ci obca.

Oferujemy:

· możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji pozarządowej,

· ambitne zadania, które wpłyną na Twój rozwój,

· współpracę ze specjalistami z branży prawniczej, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem,

· możliwość uczestnictwa w wydarzeniach z udziałem ludzi ze świata mediów, kultury i sportu,

· szkolenia menadżerskie oraz rozwijające kompetencje interpersonalne etc.

· pracę w zgranym zespole, wśród ludzi, którzy są wystarczająco szaleni, aby zmieniać świat na lepsze,

· pracę zdalną lub możliwość korzystania z biura w centrum Krakowa, gdzie będzie czekać na Ciebie świeżo mielona kawa w industrialnej kuchni.