Programista PHP


Miejsce pracy: Kraków

Jesteś gotowy, aby do nas dołączyć, jeśli jesteś:

CODE MASTEREM – programowanie to Twoja pasja, projektujesz, tworzysz oraz wdrażasz aplikacje, które są użyteczne i funkcjonalne. Biegle poruszasz się w środowisku pracy programisty, potrafisz dobierać skuteczne rozwiązania oraz rekomendować nowe narzędzia.

GOOD PLAYEREM – łatwo dogadujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zespole. Potrafisz słuchać i przyjąć perspektywę drugiej osoby, bo bliska Ci jest zasada win-win. Grasz do jednej bramki, bo wiesz, że sukces zespołu to także Twój sukces.

POSZUKIWACZEM ROZWIĄZAŃ - masz otwarty umysł, dlatego łatwo wpadasz na dobre pomysły i skuteczne rozwiązania, analizujesz różne czynniki i przewidujesz zagrożenia, nie boisz się podejmować decyzji i przyjmować na siebie odpowiedzialności.

CZASOOGARNIACZEM – do zadań podchodzisz w sposób przemyślany, masz plan działań, wyznaczasz priorytety, pilnujesz deadlinów i szybko reagujesz na pojawiające się zmiany.

Technologie/środowisko pracy: PHP, JavaScript, MySQL, PSR, Symfony 2, Apache, Composer, Design Patterns, CSS, HTML, Bootstrap, Scrum.

Co możemy zaoferować:

• pracę na pełen etat oraz elastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo po południu wyjść wcześniej,

• formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie/umowa o pracę/działalność gospodarcza

• realizację ciekawych i wartościowych projektów - autorskie systemy zarządzania ogólnopolskimi projektami, serwis skupiający 1 000 000 unikalnych użytkowników rocznie oraz aplikacje, z których korzysta 20 tysięcy użytkowników w całej Polsce,

• szyte na miarę szkolenia specjalistyczne i menadżerskie (coaching, mentoring),

• przyjazną przestrzeń pracy - biuro w centrum Krakowa oraz luźny dress code,

• dopłatę do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI.

Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo my grzejemy na ideałach! Cenimy wychodzenie z własną inicjatywą oraz dajemy Ci możliwość dochodzenia do celu własnymi drogami. Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie u nas! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Aplikuj teraz