Praca - Młodszy Specjalista ds. QA

Branża: Badania i Rozwój, Nowe technologie / IT, Szkolenia / Edukacja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-03-31
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Młodszy Specjalista ds. QA


Miejsce pracy: Kraków

Jesteś gotowy/a, aby do nas dołączyć, jeśli jesteś:

ZNAWCĄ TEMATU – masz wiedzę na temat testowania i zapewnienia jakości oprogramowania. Posiadasz doświadczenie w testowaniu aplikacji informatycznych (najlepiej WEB) i potrafisz stworzyć potrzebną dokumentację. Jeśli do tego potrafisz tworzyć testy automatyczne i znasz narzędzia automatyzujące testowanie - jesteś kandydatem idealnym :-)

MISTRZEM PRECYZJI – rzetelność, dokładność i dociekliwość to Twoje mocne strony. Zdolności analitycznego myślenia wykorzystujesz do zapobiegania powstawaniu błędów oraz ich sprawnej korekcji.

GOOD PLAYEREM – łatwo dogadujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zespole. Potrafisz słuchać i przyjąć perspektywę drugiej osoby, bo bliska Ci jest zasada win-win. Grasz do jednej bramki, bo wiesz, że sukces zespołu to także Twój sukces.

ENTUZJASTĄ i PASJONATEM – interesujesz się branżą IT, z przyjemnością śledzisz nowości rynkowe, szukasz inspiracji i proponujesz nowe standardy. Chętnie i z łatwością poznajesz i uczysz się nowych narzędzi.

CZASOOGARNIACZEM – do zadań podchodzisz w sposób przemyślany, masz plan działań, wyznaczasz priorytety, pilnujesz deadlinów i szybko reagujesz na pojawiające się zmiany.

Czekają na Ciebie takie wyzwania jak:

 • planowanie i przeprowadzanie testów manualnych oprogramowania oraz tworzenie testów automatycznych w narzędziu Selenium,
 • konfigurowanie środowiska niezbędnego do przeprowadzenia testów,
 • research i proponowanie standardów z zakresu zapewnienia jakości i testowania oprogramowania,
 • bliska współpraca ze specjalistą ds. QA, projektantem aplikacji, developerami oraz zespołami projektowymi,
 • wsparcie w pozostałych procesach w zakresie QA, takich jak: bezpieczeństwo, zarządzanie dokumentacją, utrzymanie systemów.

Dlaczego warto nas wybrać:

 • będziesz miał/a wpływ na zapewnienia jakości i współtworzenie serwisu skupiającego 1 000 000 unikalnych użytkowników rocznie oraz aplikacji, z których korzysta 20 tysięcy użytkowników w całej Polsce,
 • z nami będziesz mógł/a poznać trendy w testowaniu aplikacji internetowych,
 • zapewniamy możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia testów automatycznych w oparciu o narzędzie Selenium,
 • oferujemy pracę na pełen etat orazelastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo po południu wyjść wcześniej,
 • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania projektami(LEAN Management, Agile) oraz poznanie narzędzi Atlassiana do zarządzania projektami informatycznymi
 • szyte na miarę szkolenia specjalistyczne i menadżerskie(coaching, mentoring),
 • przyjazna przestrzeń pracy - biuro w centrum Krakowa oraz luźny dress code,
 • dopłata do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI.

Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie, w biurze w centrum Krakowa. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo w WIOŚNIE grzejemy na ideałach! Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie w WIOŚNIE! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz