Praca - Starszy Programista Embedded (C/C++, Java, Linux)

Branża: Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Wrocław
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Starszy Programista Embedded (C/C++, Java, Linux)

Na potrzeby naszego nowego projektu prowadzonego w branży telewizji cyfrowej kompletujemy zespół Programistów Embedded. W związku z tym do zespołu we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis Stanowiska

  • projektowanie, rozwijanie i wdrażanie wysokiej klasy rozwiązań IT
  • wspieranie nowoczesnych rozwiązań w branży telewizji cyfrowej
  • udział w tworzeniu nowych rozwiązań architektury
  • praca z klientemami w USA i Europie
  • współpraca z eksperckim zespołem
  • możliwe krótkie wyjazdy do Stanów Zjednoczonych

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Programisty Embedded
  • dobra znajomość C++ oraz środowiska Linux
  • mile widziane doświadczenie na platformie Android oraz znajomość JAVA
  • znajomość przynajmniej jednego z narzędzi: Mercurial, GIT, CVS, SVN
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: Linux Kernel/Driver, C++11, STL, Qt, Linux kernel, drivers, GCC, GDB
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą komunikację werbalną (osoby zaawansowane mogą liczyć na wyjazd do USA)
  • chęć do pracy w przeważającej części we Wrocławiu

Oferujemy

  • długotrwałą i stabilną pracę w nowoczesnym projekcie wśród najbardziej doświadczonych specjalistów na rynku
  • elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • budżet w przedziale: 10 000 – 20 000 PLN
  • bogaty pakiet ubezpieczeń na zdrowie i życie
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość korzystanie z relax room
  • pracę zdalną w przeważającej części
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość wyjazdów zagranicznych