Praca - Senior Java Developer

Branża: Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Wrocław
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Senior Java Developer

Opis stanowiska

  • Praca w międzynarodowym zespole w metodologii SCRUM
  • Rozwój aplikacji oraz systemów biznesowych
  • Tworzenie rozwiązań (klient-serwer) w oparciu o język Java – rozwijanie, wdrażanie aplikacji / systemów biznesowych z sektora ubezpieczeniowego dla indywidualnych Klientów
  • Bezpośredni kontakt z Klientem i biznesem

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Otwartość i komunikatywność
  • Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem programistów
  • Cheć do nauki jezyka niemieckiego
  • Znajomość podstawowych frameworków: Spring, Hibernate
  • Dobra znajomość jezyka SQL

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Mnogość miedzynarodowych i nowoczesnych technologicznie projektów z kraju i świata
  • Stabilne atrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub B2B
  • Pełne wdrożenie do pracy z systemami bankowymi
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie medyczne