Praca - Programista SharePoint

Branża: Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Toruń
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista SharePoint

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku to projektowanie i  programowanie rozwiązań związanych z technologią MS SharePoint (np. z przepływ dokumentów i danych, portale korporacyjne). Dodatkowo doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint.

Wymagania techniczne

  • Programowanie rozwiązań dla platformy SharePoint 2016/2013
  • Funkcje ootb (out-of-the-box) dla SharePoint 2016/2013
  • .NET, C#
  • Office 365, apps
  • Azure
  • Mvc
  • Jquery, Angular, RWD
  • Skrypty Powershell
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doświadczenie w najnowszych produktach Microsoft
  • Pracę w doświadczonych zespołach projektowych