Praca - Konsultant SharePoint

Branża: Human Resources, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Konsultant SharePoint

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku to nabywanie doświadczenia w pracy z technologiami Microsoft, w szczególności MS SharePoint, O365, Azure. Planowanie i wdrażanie projektów biznesowych. Wykonywanie prac analitycznych oraz konfiguracyjnych w ramach projektów wdrożeniowych. Uczstniczenie w procesach presales oraz RFx. Wspieranie przygotowywania i prowadzenie szkoleń dla naszych klientów. Poznawanie rozwiązania firm trzecich z obszaru O365 i SharePoint.

Wymagania techniczne

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z systemami w rodzaju Intranet/ Extranet/ DWS /DMS
  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu procesów biznesowych, przepływów pracy
  • Znajomość narzędzi analitycznych (MS Visio, Enterprise Architect lub podobne)
  • Doświadczenie w obszarze wdrożeń rozwiązań opartych o technologie Microsoft (SharePoint, aplikacje dedykowane) lub podobne
  • Znajomość metodyk projektowych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doświadczenie w najnowszych produktach Microsoft
  • Pracę w doświadczonych zespołach projektowych