Praca - Konsultant Microsoft Dynamics CRM

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Konsultant Microsoft Dynamics CRM

Opis Stanowiska

  • Udział w projektach wdrożeń Microsoft Dynamics CRM
  • Praca przy projektach w branży Energetycznej, Telekomunikacyjnej oraz Finansowej
  • Uczestnictwo we wszystkich etapach życia projektu (od sprzedaży i analizy po wdrożenie i wsparcie)

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w roli Kosultanta CRM
  • Doświadczenie w obszarze wdrożeń w zakresie technologii Microsoft Dynamics CRM
  • Zdolności analityczne oraz zorientowanie na potrzeby biznesowe klienta
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Enterprise Architect lub podobne)

Oferujemy

  • Ciekawe międzynarodowe projekty
  • Możliwość rozwoju: szkolenia, awanse, certyfikaty, możliwość nauki nowych technologii
  • Długofalową współpracę oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów