Praca - Java Developer

Branża: Nowe technologie / IT, Grafika / Fotografia / Sztuka, Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Java Developer

Opis stanowiska

  • Rozwijanie / wspieranie / wdrażanie aplikacji, systemów biznesowych z sektora ubezpieczeniowego dla indywidualnych Klientów
  • Bezpośredni kontakt z Klientem i biznesem
  • Duża swoboda w doborze technologii
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wspieranie aplikacji, analiza zaistniałych problemów i incydentów
  • Mainstreamowe technologie Java, w wersji backend (Spring, Hibernate) lub frontend (Angular JS)

Wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Developer (mile widziane doświadczenie z branży ubezpieczeniowej)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacę (minimum B2)
  • Pozytywna energia i umiejętność pracy w zespole
  • Tworzenie, rozwijanie, wdrażanie softu u wielu międzynarodowych Klientów
  • Znajomość baz SQL i AngularJS od strony Front-Endu
  • Mile widziane doświadczenie w językach Oracle PL/SQL lub MS T-SQL

Oferujemy

  • Ogromna różnorodność realizowanych projektów
  • Płatne nadgodziny
  • Twórcza i przyjazna atmosfera
  • Brak dress-code-u
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Udział w ambitnych projektach, gdzie wykorzystasz swoje umiejętności
  • Plan rozwojowy na 2 lata z półrocznymi podwyżkami
  • Bogaty pakiet benefitów (wartość około 1000 zł) – szkolenia techniczne i biznesowe, pakiet relokacyjny, wyjścia/wyjazdy integracyjne, karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wyjść kulturowych