Praca - iOS Software Developer

Branża: Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-06-29
Praca

iOS Software Developer

Opis Stanowiska

  • Tworzenie złożonych aplikacji iOS dla jednej z największych marek w Polsce
  • Kodowanie głównie w Swift (czasami w Objective-C)
  • Użycie najnowszych technologii i praktyk
  • Projektowanie nowych funkcji
  • Pracę w metodykach zwinnych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS
  • Znajomość wzorców oraz dobrych praktyk programowania
  • Dobrej znajomości frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications
  • Doświadczenie w tworzeniu apikacji w architekturze client-server
  • Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C/Swift

Oferujemy

  • Ciekawe międzynarodowe projekty dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • Możliwość rozwoju: szkolenia, awanse, certyfikaty, możwliość nauki nowych technologii
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów