Praktyka/Staż - Staże i Praktyki

Branża: Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-11-13
Lokalizacja: Mielec
Wygasa: 2017-12-18
Praktyka/Staż

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. należące do Sikorsky Aircraft Corporation są aktualnie największym producentem statków powietrznych w Polsce. Flagowymi produktami są oferowane dla odbiorców w wersji wojskowej śmigłowce S-70i BLACK HAWK oraz samoloty M28. Oprócz gotowych wyrobów firma produkuje elementy struktury – kabiny, pylony i stożki ogonowe do amerykańskiej wersji śmigłowca BLACK HAWK UH-60 oraz realizuje zamówienia w ramach kooperacji przemysłowej.

PZL Mielec wraz z Sikorsky Aircraft Corporation od listopada 2015 roku są częścią koncernu Lockheed Martin, działającego w dziedzinie bezpieczeństwa oraz techniki lotniczej i kosmicznej. Lockheed Martin zatrudnia na całym świecie ponad 126 tys. pracowników.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. zapraszają studentów i absolwentów na:

Staże i praktyki

Staże absolwenckie w Pionie Technicznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Minimum podstawowej znajomości programu CATIA.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Dynamizmu w działaniu, operatywności, zaangażowania.
  • Pasji i zainteresowania lotnictwem, nowymi technologiami.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów i zadań konstrukcyjnych i technologicznych.
  • Wsparcie projektowania struktur lotniczych w systemie CATIA.
  • Udział w opracowywaniu zmian konstrukcyjnych i technologicznych.

Praktyki studenckie w różnych obszarach firmy

  • Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy.
  • Gotowości przejęcia odpowiedzialności za wykonywaną pracę.
  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu.
  • Zainteresowania lotnictwem.

  • Wsparcie działań realizowanych w danym obszarze.

Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy:

  • Możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość praktycznej nauki pod okiem specjalistów w dziedzinie lotnictwa.
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".