Praca - Konstruktor Catia

Branża: Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-11-13
Lokalizacja: Mielec
Wygasa: 2017-12-18

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. należące do Sikorsky Aircraft Corporation są aktualnie największym producentem statków powietrznych w Polsce. Flagowymi produktami są oferowane dla odbiorców w wersji wojskowej śmigłowce S-70i BLACK HAWK oraz samoloty M28. Oprócz gotowych wyrobów firma produkuje elementy struktury – kabiny, pylony i stożki ogonowe do amerykańskiej wersji śmigłowca BLACK HAWK UH-60 oraz realizuje zamówienia w ramach kooperacji przemysłowej.

PZL Mielec wraz z Sikorsky Aircraft Corporation od listopada 2015 roku są częścią koncernu Lockheed Martin, działającego w dziedzinie bezpieczeństwa oraz techniki lotniczej i kosmicznej. Lockheed Martin zatrudnia na całym świecie ponad 126 tys. pracowników.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. poszukują osób na stanowisko:

Konstruktor Catia

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o preferowanej specjalności: Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo i kosmonautyka.
  • Doświadczenia zawodowego (mile widziane) na stanowisku Konstruktora lub w Dziale Inżynieryjnym.
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego.
  • Znajomości systemu CATIA V5, AutoCad, mile widziana znajomość innych aplikacji do projektowania 3D.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej samodzielną komunikację.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Dynamizmu w działaniu, operatywności, zaangażowania.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zmian konstrukcyjnych z wykorzystaniem systemu CATIA.
  • Projektowanie, próby i certyfikacja nowych konstrukcji (modyfikacje już produkowanych samolotów i śmigłowców, projektowanie nowych konstrukcji od podstaw).
  • Nadzór konstrukcyjny produkcji samolotów i śmigłowców (produkcji części, półmontażu i montażu).

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Stabilność oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość nabywania doświadczeń w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".