Praca - Specjalista ds. Wsparcia Systemów Produkcyjnych

Branża: Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-06-02
Lokalizacja: Augustów
Wygasa: 2017-07-07

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Systemów Produkcyjnych

miejsce pracy: Augustów

nr ref. Ana/69/01/2017/WK

Zadania
  • Analiza procesów biznesowych w obszarze produkcji i proponowanie rozwiązań funkcjonalnych IT (MES, LIMS, SAP).
  • Przygotowywanie opisu wymagań funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności.
  • Administrowanie systemami wspierającymi procesy produkcyjne i jakościowe.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyka, inżynieria produkcji).
  • Język angielski na poziomie C1.
  • Oferta skierowana do studentów ostatniego roku lub osób, które właśnie ukończyły studia.
  • Znajomość MS SQL, IIS.
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft.
  • Mile widziane podstawy teoretyczne nt. systemów wspierających produkcję oraz laboratoria.
  • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętności analityczne.

Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej instytucji z branży FMCG.
  • Pracę na pełen etat, pn.-pt.
  • Pracę w oparciu o zatrudnienie zewnętrze (outsourcing, umowa do końca grudnia 2017 z możliwością przedłużenia).