Praca - Recepcjonistka / Recepcjonista

Branża: Administracja biurowa
Dodano: 2017-06-01
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-07-06

Do naszego zespołu świadczącego usługi administracyjne dla międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Recepcjonistka / Recepcjonista

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Rec/6/03/2017/MS

Zadania
  • Obsługa gości i przychodzących połączeń telefonicznych.
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Zarządzanie kurierami.
  • Dbanie o porządek w biurze, uzupełnianie braków, zgłaszanie uszkodzeń, proponowanie zmian i ulepszeń.
  • Zamawianie materiałów i artykułów biurowych.
  • Aktualizowanie listy mailingowej.
  • Organizowanie spotkań zespołu / spotkań projektowych wewnątrz i na zewnątrz biura.
  • Organizowanie cateringu / restauracji na spotkania zespołowe lub projektowe.
  • Organizowanie i rozliczanie firmowych kart kredytowych wybranych menedżerów .
  • Organizowanie szkoleń wewnątrz i na zewnątrz biura.
  • Zarządzanie kalendarzem i spotkaniami wybranych menedżerów.
  • Zamawianie materiałów pomocniczych na spotkania na podstawie wniosków menedżerów.
  • Tworzenie i zarządzanie zamówieniami w systemie.
  • Zarządzanie zamówieniami dotyczącymi oprogramowania i sprzętu.
  • Zarządzanie parkomatem.
  • Ścisła współpraca z Działami Procurement, Legal, Service Desk i innymi działami firmy.
  • Zamawianie książek.
  • Wspieranie innych działań zespołu.
Wymagania
  • Wykształcenie min. Średnie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka).
  • Min. 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach recepcyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Otwartość na ludzi i współpracę z nimi.
  • Samodzielność.
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i organizacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Systematyczność i dokładność w pracy.
  • Dojrzałość emocjonalna.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w dynamicznej i nowoczesnej organizacji na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz indywidualną ścieżkę rozwoju.
  • Dynamiczną pracę pełną wyzwań.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.